15 Yıldır Katma Değer Sağlıyoruz.

Kaliteli Hizmet Sunuyoruz.

Firmamızı ve ürünlerimizi yakından tanıyın

Tünel Sektörü

Tünellerde yaygın kullanılan çözümler

Maden Sektörü

Zayıf zeminler ve güçlendirmeler için ürünler

Karayollar ve Demiryolları

Kendi delen süren borusu ürünleri

Çelik Ürünler

Zor koşullar için geliştirilmiş teknolojiler

Tünel ve Maden Sektörü İçin Özel Çözümler

Tünel ve maden sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübemizle sektördeki gelişmeler ışığında her geçen gün kendimizi geliştirip, büyüyerek yoluna devam etmekteyiz.

Güven odaklı bakış açısı ile tedarik zincirinin merkezinde yer alarak, her daim iş ortaklarının yanında ve talepler doğrultusunda en uygun çözümleri bularak kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

Tecrübelerimizden edindiğimiz kazanımlarımızı müşterilerimize ve işimize kalite anlamında yansıtarak vizyoner hizmet anlayışımızı geliştirmeye çalışmaktayız.

 

Çeşitli zor koşullara uygun geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile karayolları ve demiyolların tünellerinde son yıllarda etkin bir şekilde kullanılan çözümlere imza atmaktan gurur duyuyoruz. Şantiyede kullanıma hazır çeşitli profil tiplerinde çelik iksalar projelere uygun olarak imal edilmektedir.

Taleplere ve ihtiyaçlara göre iksalar ile birlikte kullanılmak üzere bağlantı çubukları, plakalar, bağlantı civataları ve somunları tedariğini gerçekleştirmekteyiz. Tedarik aşamasında sağladığımız kolaylıklar ile müşterilerimizin çıkarlarını göz önünde bulundurmaktayız.

Büyük Proje

Farklı Şehir

Uzman Personel

Farklı Ülke

İletişim – Telefon

Teklif Almak İçin İletişime Geçiniz

İletişim

Merkez Fabrika

NORTHIC GRUP İNŞAAT MADENCİLİK

Saraykent Sanayi Sitesi 41. Sokak No:11 Kahramankazan / ANKARA

info@northicgrup.com